top of page

Acerca de

Masal Anne Kulüp'üne Hoşgeldin!

Ücretsiz Eğitimler . Workshoplar . Paylaşımlar 

Merhaba Masalcı !

Burası masallara gönlünü açan tüm masalcılar için bir buluşma yeri. Seni de burada, aramızda görmek beni çok mutlu etti :) Benim adım Duygu. Bu platformun kurucusu ve içerik üreticisiyim. Eğer henüz tanışmadıysak ve benimle ilgili daha fazla şey merak ediyorsan şimdi hemen burayı tıklayabilirsin. Ya da hemen Masal Anne kulübümüze katılarak sen de bir masal anne olup, bizimle birlikte masalların sihirli dünyasında yolculuğa çıkabilirsin.

Masal Anne Kulübü nedir? 

Tamamen ücretsiz , ismin ve mail adresinle kayıt olabileceğin bir iletişim platformu. Bu platformda kayıtlı olduğun mail adresin üzerinden sana düzenli olarak Masal, Masal Terapisi, Masallar Hakkında Yazılar, Masal Terapisi Hakkında örnek uygulamalar, Ücretsiz eğitim ve seminer duyuruları, sürpriz özel gün çekilişleri ve çok daha fazlasını iletiyor oluyorum.

Masal Anne Kulübü Ücretli mi ? 

Hayır, Masal Anne Kulübü ücretli değil. Bunun nedeni, benim bu platformu kurma amacımın aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olması. Bu güne kadar yaklaşık tüm Türkiye'de 5.000 kadına ulaşarak Masal, Doğru Masal Seçimleri, Masal Terapisi gibi konularda bilgilenmelerini sağladık. Doğu illerimizde ilkokullarımıza masal köşeleri kurduk birlikte, Masallar okuduk... Büyüdükçe güzelleştik, sihir bulaştı her birimize, önce rüyalarımız sonra hayatlarımız renklendi.. Aynı heyecan ve hızla sosyal sorumluluk kapsamında Masal Terapisi eğitimlerine ve paylaşımlarına devam ediyoruz. Hadi sen de aramıza katıl Masalcı :) 

 MASAL ANNE ONLINE EĞİTİMİ NEDİR? 

Masal Anne online eğitimi ücretsiz bir eğitim. Eğitime katılmak için aşağıdaki katılım formunu doldurarak Masal Anne Kulübüne üye olman yeterli. Dönem dönem gerçekleşen 100 kişilik kontenjanlı eğitimlerimizin takvimini sana mail ile iletiyor olacağız. Tabi ki instagram adresimizden de bizi takip ederek haberdar olabilirsin. @masalmasalicinde.trp 

Eğitim İçeriği 

Masal Terapisine giriş konularını kapsamaktadır. 

Masal terapisi nedir, nerelerde kullanılır, yaş gruplarına göre masal seçimi, terapi masalları seçimi, masal nasıl yazılır, masal tarihi, örnek masallar, uygulamalar ve çok daha fazlası :) 

Eğitim 1 ara ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. 

Eğitim sonunda kendini test etmek isteyenlere bir test linki gönderilir. 

100 üzerinden en az 60 alan katılımcılara ücretsiz dijital Masal Anne Masal Terapisi' ne Giriş Katılım Sertifikası iletilir. 

Eğitime herkes katılabilir. 

TÜM M A S A L C I L A R D A V E T L İ D İ R !

 

MASAL ANNE KATILIM FORMU 

Masalların Sihirli Dünyasına Son Adım !

  • Instagram
Aramıza Hoşgeldin Masalcı
bottom of page